Kontaktinformation

EPC - Sverige AB - Sweden
Hugelsta
635 02 Eskilstuna

Telefon +46 (0)16 13 90 77
Fax + 46 (0)16 12 87 10
info@epc-groupe.se
order@epc-groupe.se

Öppettider kontor
måndag – torsdag     08.00 – 16.00
fredag                       08.00 - 15.00

Avhämtning av produkter kan ske:
måndag – torsdag   08.00 - 16.00
fredagar                  08.00 – 15.00
Övrig tid enligt överenskommelse.

OBS! Se till att göra Er beställning innan avhämtning.
För att kunna hämta produkter måste man ha ett ordernummer.

VD
Patrik Norén
Telefon: 070-263 32 03
E-mail: patrik.noren@epc-groupe.se

HMS
Martin Ahlfors
Telefon: 070-220 73 30
E-mail: martin.ahlfors@epc-groupe.se

Ekonomi
Amanda Hed
Telefon: 073-024 45 56
E-mail: amanda.hed@epc-groupe.se

Produktion
Benny Karlsson
Telefon: 070-263 35 87
E-mail: benny.karlsson@epc-groupe.se

Logistik/Inköp
Adam Holmström
Telefon: 076-766 70 09
E-mail: adam.holmstrom@epc-groupe.se

Spräng och Teknik
Uppdateras inom kort.
Telefon:
E-mail:

EPC Sverige Nord
Mattias Dahlqvist
Telefon: 070-396 55 07
E-mail: mattias.dahlqvist@epc-groupe.se

EPC Sverige Mitt
Stefan Hed
Telefon: 070-253 54 95
E-mail: stefan.hed@epc-groupe.se

EPC Sverige Mälardalen
Stefan Hed
Telefon: 070-253 54 95
E-mail: stefan.hed@epc-groupe.se

EPC Sverige Väst
Mattias Larsson
Telefon: 073-505 00 34
E-mail: mattias.larsson@epc-groupe.se

EPC Sverige Syd
Dennis Persson
Telefon: 072- 742 18 55
E-mail: dennis.persson@epc-groupe.se